Oddíl stolního tenisu ABC Braník

Těžko odhadovat, kdo vlastně položil základy našeho milovaného klubu, ale oficiálně od roku 1973 spadá do oddílů TJ ABC Braník.

 V současné době tvoří naši hráčskou základnu 62 členů, nejvyšší hranou ženskou soutěží je 2. liga, kde máme 2 družstva, v mužské soutěži je to divize s taktéž dvěma týmy. V pražských soutěžích procházíme širokým spektrem jednotlivých tříd, jak v mužském, tak v ženském pingpongu. Celkem tedy tvoříme 13 družstev. Příznivé podmínky pro trénink nám vytváří naše herna v Braníku, o co menší, o to útulnější. Trénují nejen hráči, kteří mají už něco za sebou, ale stále pořádáme nábor těch nejmenších, kteří se nebojí celuloidového míčku a jsou odhodláni pilně cvičit nové údery.

Naše celosezónní snažení završujeme letním soustředěním s dlouholetou tradicí v Hodoníně, které je nejen příjemným zpestřením a utužením kondičky.

Nejsme jenom stolnotenisový klub, jsme KOLEKTIV. Hrajeme pro výhru, pro radost, pro potěšení, přirozeně někdy i pro porážky, co nám cuchají nervy, ale vždy společně a s úsměvem:-).

background
Создано на Craftum